Wycieczka nad morze. Dzień 1

Ahoj przygodo!
Droga Mamo i Tato, jesteśmy na wycieczce we Władysławowie! Możecie nam zazdrościć! Droga była dość długa, ale na szczęście minęła szybko i lekko spóźnieni pojawiliśmy się w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. W tym ciekawym miejscu dowiedzieliśmy się wiele o skomplikowanej polskiej historii, losach zesłanców na Sybir, braliśmy udział w imitacji nalotu lotniczego, a także testowaliśmy nasz błędnik w Domku do góry nogami.
Kolejnym punktem na naszej trasie było Westerplatte. Nasz przemiły Przewodnik przybliżył nam historię tego miejsca i opisał trudne dni września 1939 roku. Złożyliśmy hołd poległym bohaterom i zrobiliśmy zdjęcie przy Pomniku Obrońców Wybrzeża. Nigdy więcej wojny!!
Po pysznej kolacji i zakwaterowaniu w naszym hoteliku, wybraliśmy się na przepiękną plażę we Wladyslawowie. Zabawom i grom nie było końca, znalazł się także czas na sesję fotograficzną 😁
Jutro będzie jeszcze lepiej! Jedziemy do Gdańska! Jeśli braknie nam pieniędzy, będziemy pisać do Was i czekać na przelew ekspresowy!
Do jutra❤️❤️❤️❤️
P.S. Wszystko fotografujemy i filmujemy bo zabraliśmy sprzęty z #LaboratoriaPrzyszłości.
Gall (nie)Anonim