Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek – niezwykle barwny i pełen wyjątkowej kreatywności dzień w naszej szkole to nie tylko okazja do przebrania się za ulubionych bohaterów, ale także manifestacja kreatywności i zdolności dzieci do wyrażania siebie. Rodzice i nauczyciele patrzą z uśmiechem na małe arcydzieła, jakie powstają w domach podczas przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Szkoła ożywa wtedy postaciami znanych i lubianych bohaterów. Możemy spotkać się z Maleńką Syrenką, Spider-Manem, Harrym Potterem czy z bajkowymi księżniczkami. Uczniowie przechadzają się korytarzami, wymieniając uśmiechy, gesty i rozmowy w charakteryzacji swoich postaci.

Uczniowie przeprowadzili głosowanie na najlepsze przebranie. Zwycięzcą został Krzysztof Barbara z klasy 7a, który był przebrany za Elzę 🙂

Dzień Postaci z Bajek to niezapomniana przygoda, która pozwala dzieciom zanurzyć się w świecie wyobraźni i kreatywności. To również okazja do budowania więzi społecznych, rozwijania umiejętności artystycznych i odkrywania, jak wiele radości przynosi wspólne dzielenie się swoimi ulubionymi postaciami. W szkolnych korytarzach unosi się atmosfera radości i uśmiechu, a uczniowie biorą udział w tej magicznej podróży przez świat swoich bajkowych bohaterów.