Dzień Edukacji Narodowej 2022

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski był autorem uroczystej akademii. Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca szkoły wprowadzając sztandar, po czym nastąpiło odśpiewanie Hymnu Polski przez całą społeczność szkolną. Następnie prowadzące w krótkiej rozmowie przedstawiły całej społeczności szkolnej, czym jest sztandar, co symbolizuje oraz jaka jest właściwa postawa
w obecności sztandaru.

Druga część akademii przedstawiła w humorystyczny sposób kim mógłby zostać uczeń naszej szkoły po jej ukończeniu. Uczniowie przedstawili cztery możliwości w pełnych dowcipów scenkach. Po przedstawieniu przewodnicząca szkoły złożyła życzenia od uczniów dla wszystkich pracowników szkoły. Uczniowie złożyli również indywidualne życzenia nauczycielom oraz innym pracownikom szkoły.

Na zakończenie dyrektor Mariusz Hałasik wręczył w imieniu Burmistrza Brzozowa nagrody dla nauczycieli oraz podziękował wszystkim pracownikom za trud, który wkładają w codzienną pracę w szkole, życząc jednocześnie zdrowia, sukcesów i satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą.