Challenge Niebieskie Motyle 2021 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Grabownicy Starzeńskiej.

Klasa Ia przyłączyła się z wielką radością do tak szczytnego wyzwania. Jest  to akcja upamiętniająca Światowy Dzień Autyzmu przypadający 2 kwietnia. Celem wyzwania jest przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Dziękujemy Przedszkolu Samorządowemu w Starej Wsi za nominację. Do dalszej akcji nominujemy klasę IIIa ze Szkoły Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko.

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.  

Czcionka:
Kontrast: