Challenge Niebieskie Motyle 2021 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Grabownicy Starzeńskiej – kolejna odsłona.

Klasa 3a została nominowana przez swoich kolegów z klasy 1a do podjęcia wyzwania #niebieskie motyle2021, za co serdecznie dziękuje. Uczniowie z radością i ogromną przyjemnością przystąpili do działania. Podczas zajęć i rozmów z wychowawcą dowiedzieli się na czym polega autyzm oraz jak zachowują się dzieci autystyczne. Następnie wykonali piękne motyle z bibuły i ciekawą dekorację, przekazując w ten sposób niebieską iskierkę przyjaźni.

Do udziału w wyzwaniu nominujemy klasę II a ze Szkoły Podstawowej w Grabownicy, a także klasę 3b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko.

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym. 5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

Czcionka:
Kontrast: