Challenge Niebieskie Motyle 2021 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Grabownicy Starzeńskiej –czwarta nominacja naszej placówki.

Klasa II a Szkoły Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej została nominowana przez klasę III a Szkoły Podstawowej oraz Punkt Opieki Dziennej „Domowy żłobek” w Brzozowie do wzięcia udziału w akcji „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami. Celem tej akcji jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Uczniowie klasy II a 19 maja 2021 roku ubrały się na niebiesko oraz wykonały pracę plastyczną  „Motyle”. Do „motylowej” akcji przystąpiły klasy I b, IV b
i VII c z naszej szkoły.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni?


To bardzo proste.

Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać prace plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność według własnej inwencji twórczej np. ,,taniec motyla”.

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmisrosoft.com Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia.

Dziękujemy klasie III a Szkoły Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej oraz placówce Punkt Opieki Dziennej „Domowy żłobek” w Brzozowie za nominację.

Do dalszego uczestnictwa nominujemy:

  1. Grupę „Promyczki” z Przedszkola Samorządowego w Grabownicy Starzeńskiej
  2. Klasę VIII b Szkoły Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej.
Czcionka:
Kontrast: